www.Przychodnia Fredry.pl
Przychodnia Fredry

Szanowni Państwo! Przychodnia Fredry ma sześćdziesięcioletnią tradycję świadczenia usług zdrowotnych dla mieszkańców Bydgoskiego Przedmieścia i Starówki w Toruniu. Już trzecie pokolenie pacjentów od dziecka do wieku dojrzałego korzysta z naszej opieki i wysoko ją sobie ceni.

W 2002 roku przekształciliśmy się z podmiotu publicznego w Niepubliczny (prywatny) Zakład Opieki Zdrowotnej o nazwie „Przychodnia Fredry”. Pomimo, że jesteśmy lecznicą niepubliczną realizujemy przede wszystkim narodowy program ochrony zdrowia w partnerstwie z Narodowym Funduszem Zdrowia. Na mocy kontraktów z NFZ świadczymy bezpłatne usługi medyczne w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej oraz większość świadczeń ginekologicznych i stomatologicznych. W czterech poradniach usługi lekarskie świadczą uznani lekarze specjaliści, a także młodzi zdolni doktorzy.

Najcenniejsza dla wszystkich jest fachowość, całodzienna dostępność lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej oraz to, że w razie obłożnej choroby pacjenci mogą liczyć na wysokokwalifikowaną opiekę pielęgniarską w miejscu zamieszkania. Zapraszamy do skorzystania z usług Przychodni Fredry.


 

 

Przychodnia Fredry
dyrektor i członek zarządu:
Ewa Życzyńska
członek zarządu:
Mirosława Konczewska

godziny otwarcia przychodni:
pn.-pt. od 8.00 do 18.00
fax (administracja):
0-56 621 95 82
telefon (rejestracja):
0-56 622 74 53

e-mail (administracja):
administracja@przychodniafredry.pl
Data: 22 czerwiec 2024
Liczba odwiedzin: 234611

Aktualizacja: 26 październik 2021
Zakup urządzeń medycznych i sprzętu komputerowego dla Przychodni Fredry w Toruniu